- ecommerce

Jakie BigCommerce usługi są zawarte w TechPeer?

Specjalizujemy się w BigCommerce instalacja, dostosowanie i optymalizacja. Czas ecommerce jest teraz. Podczas pandemii, wszyscy widzieliśmy, jak ważne jest, aby firmy miały zdolność do sprzedaży online (vs offline). Nasza firma może pomóc Ci z Twoją BigCommerce stroną internetową. Nasi eksperci mogą być szybko zmobilizowani. Będziemy patrzeć na swojej stronie internetowej, i szukać możliwości poprawy prędkości, skonfigurować odpowiednie kopie zapasowe i bezpieczeństwa.

Twój sklep internetowy jest kluczem do przychodów

Czy używasz odpowiedniego narzędzia do sprzedaży? BigCommerce Świetnie jest to robić, ale ważne jest, aby upewnić się, że Twój sklep i backend jest dokładnie zoptymalizowany.

Twój sklep internetowy jest kluczem do przychodów
staffing2_title

Nasi ludzie mają znaczenie

Dobrze prosperująca firma potrzebuje dobrze prosperujących pracowników. Dla nas w TechPeer zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników ma znaczenie; nasi pracownicy nie tylko przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji, ale jednocześnie wykorzystują swoje umiejętności, wiedzę i talenty, aby osiągnąć osobiste spełnienie.

Potrzebujesz pomocy z BigCommerce witryną?

Posiadanie najbardziej optymalnej konfiguracji narzędzi dla Twojego biznesu pomoże Ci zautomatyzować i zwiększyć produktywność. Skontaktuj się z nami.