- crm

Jakie Salesforce usługi są zawarte w TechPeer?

Specjalizujemy się w Salesforce konfiguracja, dostosowanie i optymalizacja. Podczas pandemii, wszyscy widzieliśmy, jak ważne dla firm jest posiadanie zdolności do skalowania relacji z klientami. Centralizacja danych tam, gdzie jest to potrzebne, i umożliwienie sprzedaży i obsługi klienta, aby mieć wszystkie informacje, których potrzebują, aby pomóc klientom lub potencjalnym klientom. Nasza firma może pomóc Ci w Salesforce implementacji. Nasi eksperci mogą być szybko zmobilizowani. Przyjrzymy się istniejącej infrastrukturze relacji z klientami i poszukamy możliwości poprawy utrzymania klientów, sprzedaży i obsługi klienta.

Skonsolidowana historia

Potężny CRM jak Salesforce, powinny pomóc skonsolidować wszystkie klienta historii interakcji, wszystko w jednym miejscu. Pomoże Ci to zwiększyć retencję klientów i ich doświadczenie z Twoją marką.

Skonsolidowana historia
staffing2_title

Nasi ludzie mają znaczenie

Dobrze prosperująca firma potrzebuje dobrze prosperujących pracowników. Dla nas w TechPeer zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników ma znaczenie; nasi pracownicy nie tylko przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji, ale jednocześnie wykorzystują swoje umiejętności, wiedzę i talenty, aby osiągnąć osobiste spełnienie.

Potrzebujesz pomocy z Salesforce konfiguracją?

Posiadanie najbardziej optymalnej konfiguracji narzędzi dla Twojego biznesu pomoże Ci zautomatyzować i zwiększyć produktywność. Skontaktuj się z nami.