- erp

Jakie Microsoft Dynamics 365 usługi są zawarte w TechPeer?

Specjalizujemy się w Microsoft Dynamics 365 konfiguracja, dostosowanie i optymalizacja. Podczas pandemii, wszyscy widzieliśmy jak ważne dla firm jest posiadanie zdolności do zarządzania zapasami, magazynem, procesami produkcyjnymi. Nasza firma może pomóc Ci z Twoją Microsoft Dynamics 365 stroną internetową. Nasi eksperci mogą być szybko zmobilizowani. Przyjrzymy się istniejącej infrastrukturze ERP i poszukamy możliwości poprawy wydajności, a także wdrożymy automatyzację tam, gdzie jest to potrzebne.

Przejmij kontrolę nad łańcuchem dostaw

Potężny ERP jak Microsoft Dynamics 365, może pomóc lepiej zarządzać procesami, łańcuchem dostaw, operacjami, raportami i finansami, wszystko w jednym miejscu. To pomoże Ci zwiększyć rentowność i wysoki poziom widoku na to, jak zasoby firmy są wykorzystywane.

Przejmij kontrolę nad łańcuchem dostaw
staffing2_title

Nasi ludzie mają znaczenie

Dobrze prosperująca firma potrzebuje dobrze prosperujących pracowników. Dla nas w TechPeer zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników ma znaczenie; nasi pracownicy nie tylko przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji, ale jednocześnie wykorzystują swoje umiejętności, wiedzę i talenty, aby osiągnąć osobiste spełnienie.

Potrzebujesz pomocy z Microsoft Dynamics 365 konfiguracją?

Posiadanie najbardziej optymalnej konfiguracji narzędzi dla Twojego biznesu pomoże Ci zautomatyzować i zwiększyć produktywność. Skontaktuj się z nami.